Strona nie jest już aktywna. Dostępna jedynie w celach archiwalnych.
O kółku

MOKIK - Międzyszkolne Olimpijskie Kółko Informatyczne Kopernika - jest kółkiem informatycznym które ma zgromadzić osoby zainteresowane informatyką z okolic Mielca i pomóc im rozwijać się. Kółko jest od uczniów dla uczniów, każdy kto ma coś ciekawego do powiedzenia na tematy ogólnoinformatyczne może się zgłosić do wygłoszenia wykładu i przeprowadzić go. Staramy się by kółko było elastyczne, jeśli są jakieś ciekawe idee będziemy starać się je zrealizować. Prowadzący kółko nie czerpią tym tytułem żadnych profitów. Na kółko może przyjść każdy zainteresowany informatką, nie trzeba się wcześniej zapisywać.

Jednym z najważniejszych tematów kółka jest przygotowanie do Olimpiady Informatycznej oraz innych jej podobnym konkursom informatycznym. Mimo to będziemy się starać raz na jakiś czas zrobić zajęcia z trochę innej dziedziny bo przecież algorytmika jest istotą informatyki, ale sama teoria jest bezużyteczna.

Zajęcia kółka odbywają się zwykle w środy o godzinie 14:30 i trwają około półtorej godziny. Raz na jakiś czas zajęcia będą odbywać się w ciągu innych dni ze względu na różną dyspozycje niektórych prowadzących. Dokładne informacje o następnym kółku powinny pojawić się około tygodnia wcześniej na stronie głównej strony.

Created and designed by p2004a